Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

78
Sigal

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 102.5 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 110.8 lekë dhe do të shitet me 111.5 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 113.4 lekë dhe do të shitet me 114.3 lekë.

Paundi britanik sot do të blihet me 127 lekë dhe do të shitet me 128 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro