Sigal

Ditën e nesërme do të rikthen vranësirat dhe reshjet e shiut në të gjithë territorin. Sa u përket temperaturave do të keni një ulje të lehtë në të dyja ekstremet.

Ja parashikimi i motit për ditët në vijim:

Image