Ngjarje e rëndë në Tiranë, 22-vjeçari bie aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit

31
Sigal

Një 22-vjeçar me inicialet F. D ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit të tij. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muhamet Deliu”, në Tiranë.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.07.2023, në rrugën “Muhamet Deliu”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i 3-të i pallatit shtetasi F. D., 22 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.