Në orën 10:00, Presidenti Meta do të bëjë homazhe tek memoriali “Nëna Shqipëri”

73
Sigal

Ne ora 10:00, Presidenti i Republikes Sh.T.Z Ilir Meta do te beje homazhe tek memoriali “Nena Shqiperi” ne nderim te Deshmoreve te Atdheut, ku do te vendose dhe nje kurore me lule.

Frohen mediat per transmetim LIVE!