Në ambientet e bashkisë së Kamzës qytetari shëtit me armë nëpër korridore (VIDEO)

451
Sigal

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Bashkinë e Kamzës.

Një person me çifte në krah ka qarkulluar normalisht në ambientet e brendshme të Bashkisë, pa u shqetësuar nga askush.

Denoncimi është bërë nga një qytetarë, ndërkohë që është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

Reagimi i plotë i Berishës:

‘Degardim i plotë i narkoshtetit!

Në Bashkine e Narkomonistit Suli njerëzit shëtisin me armë gjahu sikur je në pyll për derra të egër!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qyetetarit dixhital. sb

Kjo ka ndodhur sot në mëngjes në orën 9 në bashkinë e Kamzës, shiko se si futen qytetarët pa pikë problemi me armë në mes të ditës në bashkinë e Rakip Suli’