Ndërron jetë rrugës për në spital i paraburgosuri në Burgun e Peqinit

186
Sigal

Një i paraburgosur ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin e Peqinit, pas një ataku kardiak.

Sipas burimeve zyrtare, raportohet se ka ndërruar jetë shtetasi Andi Gjoci, 46 vjeç.

46-vjeçari ka marrë ndihmën e parë mjekësore në paraburgimin e burgut dhe më pas është dërguar në Spitalin e Peqinit, ku mbërriti i pajetë.