Ndërprerje energjie në Tiranë, ja zonat që do jenë pa drita 2 ditët në vijim

420
Sigal

Dy ditët në vijim do të ketë ndërpreke të energjisë elektrike në kryeqytet.

“Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 6 dhe 7 qershor do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë

– 6 qershor, rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pjesërisht, rruga “Mine Peza”✔

7 qershor, 09:30-15:00

– Rruga “Mehmet Brocaj”, rruga “Mine Peza”, rruga “5 Maji”, rruga “Ferit Xhajko”,  rruga “Eshref Frashëri”, pranë rrugës “Don Bosko”✔

7 qershor, 09:00-15:00

Rruga “Pashko Gjeci” prane Kthesës së Kamzëz, rruga “Skënder Halili” pjesërisht, pranë Casa Italia”, njofton OSHEE.