Meta publikon foton buzë liqenit të Shkodrës: Në Krajën e mrekullueshme!

87
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë këtë të shtunë në qytetin verior të Shkodrës.

Meta ka publikuar një foto në rrjetet sociale, të shkrepur buzë liqenit të Shkodrës, ku shfaqet në krah të tre qytetarëve.

“Në Krajën e mrekullueshme me Faikun, Antonin dhe Aliun, buzë liqenit të Shkodrës”, shkruan Meta.