Meta nxjerr fotot nga Korça: Mikpritja dhe entuziazmi dëshmojnë se ndryshimi është i afërt dhe i pandalshëm

63
Sigal

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka publikuar mëngjesin e sotëm albumin me foto nga Korça ku ishte ditën e djeshme.

Meta shkruan se mikpritja dhe entuziazmi i Korçës dje dëshmojnë se ndryshimi është i afërt dhe i pandalshëm

“Mikpritja dhe entuziazmi i Korçës dje dëshmojnë se ndryshimi është i afërt dhe i pandalshëm. ✌️🇦🇱
📷 Fotoalbum nga takimi me qytetarët dhe strukturat e Partisë së Lirisë në Korçë.”, shkruan Meta.

  • foto galeri
  • foto galeri