Merr flakë një banesë në Vlorë, ja çfarë raportohet

117
Sigal

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.05.2022, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka marrë zjarrë banesa e pabanueshme e shtetasit S. P., të cilën e kishte në ruajtje shtetasi S. B., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.