“Më zuri policia”/ Qeshni me lot me këngën e Saimir Tahirit

275

Faqja humoristike në rrjetet sociale “Ngop” e cila merret me dublimin e videove të ndryshme ka realizuar një dublim për ish-Ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

“NGOP” ka dubluar videon e momentit kur Tahiri këndonte në klabet e natës me fjalët e këngës “Udhëtari i natës” të kënduar nga grupi muzikor Elita 5.

Saimir Tahiri këndon fjalët: “Më zuri policia, s’më vjen pas ushtria, s’më do as mafia, më kaploi mua uria”.

Për më shumë shikoni videon dhe qeshni me lot

 

Netët live me Sajën 2 | NGOP.TV

Netët live me Sajën 2 | NGOP.TV#ngoptv #politke #ngop

Publiée par NGOP sur Lundi 8 avril 2019