Makina përplaset me trafikndarësen në Tiranë, përmbyset në mes të rrugës! Çfarë raportohet

59
Sigal

Një aksident me makinë ka ndodhur sot te “Unaza e Re” në Tiranë. Burime bëjnë me dije se një automjet është përplasur me trafikndarësen e për pasojë është përmbysur në mes të rrugës.

Mësohet se policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Pritet të zbulohen detaje në vazhdim…