Lezhë/ Makina përplas rëndë 3 këmbësore

57

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë. Sipas informacioneve, mësohet se nga aksidenti kanë mbetur tre persona të lënduar. Sipas raportimeve nga vendi i ngjarjes bëhet me dije se një makinë ka përplāsur tre këmbësorë. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.