LAJM I FUNDIT/ Tentoi të grabiste karburantin në Vlorë

101

Një pikë karburanti në Vlorë është tentuar të grabitet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ndërsa burime bëjnë të ditur se autori ka qëlluar me sende të forta punonjësin e karburantit dhe më pas është larguar.

Mësohet se autori është larguar pa marrë asgjë nga karburanti.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.