LAJM I FUNDIT/ Policia godet gupin kriminal, rreth 60 persona të arrestuar

625
Sigal

Policia e Shteti ka zhvilluar gjatë ditës së sotme një operacion në kuadër të luftës kundër kriminalitetit dhe paraprakisht mësohet se janë arrestuar rreth 60 persona.

Ndërkohë pritet që në orën 16:00 autoritetet e përfshira janë këtë operacion.

Lajm në përditësim…