LAJM I FUNDIT/ Makina “shpërthen” në flakë gjatë ecjes në autostradën Vlorë-Fier, ja për çfarë dyshon policia…

121
Sigal

Vlorë/Informacion paraprak
Më datë 08.12.2021, rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh.
Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.