LAJM I FUNDIT/ Gruaja përplas me makinë 18-vjeçaren në Durrës, çfarë raportohet

115
Sigal

Durrësi/Informacion paraprak

Rreth orës 18:30, në lagjen nr. 8 Durrës, një automjet me drejtuese shtetasen A. T., 36 vjeçe, ka përplasur këmbësoren shtetasen S. H., 18 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.