LAJM I FUNDIT/ Aksident me një të plagosur në Elbasan

69
Sigal

Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan, psi një motor u përplas me një biccikletë.

Menjeherë perosni i lënduar është nisur për në spital, për të marrë trajtimin shëndetësor.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve.