Këngëtari shqiptar bëhet baba, emri i rrallë që ka zgjedhur për vajzën

619
Sigal

Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë. Besniku dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.

Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa në diçiturën e fotografisë së vajzës, ai zbuloi edhe emrin e vogëlushes.

Una, është  emri që ata kanë bekuar vajzën e tyre të sapolindur.

”Fryma jote e pare, na e mori tonen… #UnaQaka-20/03/2018″, ka shkruar këngëtari.