Këmbimi valutor për datën 25 Tetor/ Me sa shiten dhe blihen dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

161
Sigal

Dollari amerikan është blerë këtë të martë, 25 Tetor me 118.5 lekë dhe është shitur me 119.4 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 117 lekë dhe shitet me 117.6 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.2 lekë dhe shitet me 134.3 lekë, duke treguar forcim.

Këmbimi valutor për datën 25 Tetor/ Me sa shiten dhe blihen