Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

54
Sigal

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 102.6 lekë dhe do të shitet me 103.4 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 111.1 lekë dhe do të shitet me 111.9 lekë.

Franga zvicerane sot do blihet me 113.6 lekë dhe do të shitet me 114.6 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 127.3 lekë dhe do të shitet me 128.4 lekë.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro