Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

88
Sigal

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 102.6 lekë dhe shitet me 103.4 lekë.

Monedha evropiane euro sot blihet me 110.7 lekë dhe shitet me 111.4 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.4 lekë dhe do të shitet me 114.3 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 127 lekë dhe do të shitet me 128.

Këmbimi valutor/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro