Kapet me armë dhe minë me telekomandë, arrestohet një person në Vlorë

17
Sigal

Dyshohet se pak momente më parë, në lagjen Hajro Cakërri, kanë evidentuar dhe arrestuar një person i cili posedonte armë zjarri me vete, teksa dyshohet se i kanë gjetur edhe mina me telekomandë.

Personi po shoqërohet në këto momente në komisariatin e Vlorës teksa pritet të mësohet më tepër.