Kapet i arratisuri nga burgu i Tepelenës. Ja emri

196
Sigal

Është ndaluar i dënuari që u arratis nga burgu i Tepelenës.

Siç bëhet e ditur i dënuari është identifikuar si Eduart Shakaj dhe është kapur nga policia rreth 300 metra larg burgut.

Ai u arratis nga burgu i Bënçës paraditen e sotme.