Kapet gomonja me 500 kg kanabis në Vlorë, do nisej drejt Italisë

219
Sigal

Një gomone me mbi 500 kg hashash është kapur ditën e sotme në Karaburun.

Gomonia është kapur në Gjirin e Arushes.

Ende nuk ka të dhëna të tjera në lidhje me mjetin lundrues dhe tentativën e trafikimit të drogës drejt Italisë.