Ja si mbillet hashashi në Tepelenën e Tërmetit, fshehur në arat me misër

1291
Sigal

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar nëpërmjet një statusi në profilin e tij në facebook nisjen e fushatës së mbjelljes së hashashit në grykderdhjen e lumit Vjosa.

Berisha e ka shoqëruar denoncimin edhe me një foto se si hashashi po mbillet në arat me misër anës Vjosës në Tepelenë.

‘Vjosa me Tërmet Trafikun me blerim mbuluar!

Lexoni mesazhin dhe shikon foton e qytetarit dixhital! sb

Shiko se qa ndodh në Tepelenë buzë Vjosës o doktor

Parcela misër dhe kanabis metoda e re e Tërmet trafikantit!’