Ishte duke prerë dru, humb jetën 48-vjeçari/ Dyshimet e para

51
Sigal

Një 48-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Golem të Shkodrës ndërsa ka qenë duke prerë dru.

Sipas policisë 48-vjeçari F.Ç ka qenë duke prerë një pemë, ndërkohë që e ka goditur një trung në kokë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 13:15, jemi njoftuar se në malin e fshatit Shosh, Shkodër, shtetasin F. Ç. 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru e ka goditur një trung peme dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.