Ish-Zv/Kryeministrja e Kosovës Edita Tahiri uron Zv/Presidenten e Partisë së Lirisë, Erisa Xhixho me rastin e ditëlindjes

19
Sigal

Erisa e dashur, urime të përzemërta edhe 100 të lumtura! Të pres në Konferencën e Lobit Rajonal në Tiranë, në qershor, duke çmuar kontributin tënd, si parlamentare dhe lidere e shquar! Të përqafoj.