Ironizon gazetari i njohur: Zonja Kim dhe të dënuarit me burg të përjetshëm e mbështesin fort Reformën…

91

Gazetari i njohur Enkel Demi me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” ka ironizuar Ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim duke cituar se; Zonja Kim dhe të dënuarit me burg të përjetshëm e mbështesin fort Reformën në Drejtësi

Ja postimi i plotë i Enkel Demit:

Zonja Kim dhe të dënuarit me burg të përjetshëm e mbështesin fort Reformën në Drejtësi.

Gepostet von Kel Demi am Samstag, 8. August 2020