I jep fund jetës, 60-vjeçari gjendet i varur pas banesës së tij në Farkë të Madhe

100
Sigal

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Farkë të Madhe, ku një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:15. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet A. V, u gjet i vetëvarur pas banesës së tij.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 16.10.2021, rreth orës 14:15, në Farkë të Madhe, pas banesës së tij, është vetëvarur shtetasi A. V, 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.