Habisin gjimnazistët/ Ja çfarë shkruajnë në fletën e provimit për Ramën

715
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar mesazhin e gjimnazistëve shqiptarë, të cilët tregojnë me anë të simboleve në fletën e provimit se kryeministri Edi Rama dhe qeveria e tij janë bërë të padurueshëm.

Ish-kreu i qeverisë ka postuar fletën e provimit, ku një gjimnazist ka shkruar mbi të: Rama ik!

Ja postimi i plotë i Berishës:

Zeri i maturanteve te Shqiperise!

Nderim maturanteve te Shqiperise!

Lexoni mesazhin e maturantit dixhital. sb

Pershendetje drMaturantet ne provimin e detyruar qe behen nga ministria para provimeve perfundimtare shkruajne “Rama Ik”.