Gjirokastër/ Doli në orarin e shtetrrethimit, i riu përfundon në përrua ndërsa ndiqej nga policia

265
Sigal

Ditën e sotme një 33-vjeçar është rrëzuar në përrua ndërsa ndiqej nga policia pasi qarkullonte gjatë orës së ndalimit të qarkullimit.

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë në lagjen “Zinxhiria” të Gjirokastrës.

Momentalisht personi ndodhet në spital me dëmtime të lehta në kokë dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve.