Gjendet një person i pajetë në Elbasan, dyshimet e para

83
Sigal

Një person pa shenja jete është gjetur në fshatin Jagobinë në Elbasan. Dyshimet e para janë që të jetë mbytur në lumin Shkumbin.

Gjinia dhe identiteti i të personit të pajetë nuk dihet ende.

Grupi hetimor është nisur drejt vendngjarjes.