Gazetarët kundër Ministrit Lleshaj

610
Sigal

Daniela Kostandini (gazetare) status ne Facebook:

Ky Leshaj duhet te kete ndonje traume ne jete, se nje minister normal nuk e leshon gazin si me qene oksigjen. Shume dakort qe institucionet te mbrohen, por gjeni menyren e duhur. Ky eshte per psikiatri. Lere Sait Dollapin pastaj. Brutale, turp!
Artan Cena (gazetar) status ne Facebook:

Pabesia ka qene vyrtyt i komunisteve, qe nje minister si Lleshi duket se nuk e ka harruar ende. Sulmi i pabese ndaj Sahit Dollapit dhe me pas ndaj qindra qytetareve te Tiranes, ne fakt tregon vetem friken qe ka zene Ramen, i cili e di qe i ka ditet e numeruara. Sot Tirana nuk eshte me qytet, por eshte bere si nje fabrike gazi me drejtor Lleshin