Gati për Kuvendin e 11 Dhjetorit/ Ja pamjet e Air Albania pak orë para takimit historik të demokratëve

430
Sigal

Pamjet spektakolare vijnë nga ambientet e stadiumit Air Albania, pak orë larg takimit historik të demokratëve.

Nga video dallohet skena e rregulluar në mes të fushës e Kuvendit të Partisë Demokratike, si dhe ambienti përeth i përgatitur për të pritur ditën e nesërme në orën 10:00 të gjithë demokratët e Shqipërisë.