FOTO+VIDEO/ Moti i keq dhe me erë të fortë në Vlorë, rrëzohen pemët në Lungomare

521
Moti i keq me shi dhe erë të fortë në qytetin e Vlorës ka shkaktuar dëme: pemët e reja të mbjella në Lungomare janë rrëzuar në masë, ndërkohë që edhe disa subjekte në zonë kanë pasur probleme.
Sigal