FOTOT/ Mjegulla mbulon Llogaranë, probleme në lëvizjen e mjeteve

61
Sigal

Mëngjesin e sotëm, zona e Llogarasë është e mbuluar nga mjegull e dendur, ku ka vështirësi në lëvizjen e mjeteve.

“Në Llogara ka rënë mjegull e dendur mëngjesin e sotëm dhe kalimi në të bëhet me vështirësi.

Drejtuesit e mjeteve që kalojnë në këtë rrugë të bëjnë kujdes, të reduktojnë shpejtësinë dhe të respektojnë sinjalistikën”, njofton ARRSH.

FOTOT/ Mjegulla mbulon Llogaranë, probleme në lëvizjen e mjeteve

FOTOT/ Mjegulla mbulon Llogaranë, probleme në lëvizjen e mjeteve

FOTOT/ Mjegulla mbulon Llogaranë, probleme në lëvizjen e mjeteve