FOTO+EMRI/ U shemb kalçetoja dhe u godit nga hekurat, ndërron jetë 22-vjeçari në Sarandë

57
Sigal

Ka ndërruar jetë në spitalin e Sarandës 22-vjeçari Armando Kazma i cili mbeti i plagosur këtë mbrëmje pasi hekurat e strukturës së kalçetos u shembën si pasojë e motit të keq në qytetin bregdetar.

Siç shihet edhe në pamjet struktura mbrojtëse e kalçetos është shembur duke goditur të riun.Menjëherë ai u dërgua në spital por nuk i mbijetoi plagëve të marra.