FOTO/ Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil, pamjet nga vendi i ngjarjes

58
Sigal

Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil. Vatra e zjarrit është pikasur pak momente në parë.

Mësohet se zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje. Deri më tani nuk dihet se nga se është shkaktuar zjarri.

FOTO/ Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil, pamjet nga vendi i ngjarjes

FOTO/ Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil, pamjet nga vendi i ngjarjes