FOTO/ Zhduket pa gjurmë një grua në Tiranë

515
Sigal

Një 53-vjeçare nga Tirana prej 24 orësh rezulton e zhdukur. Familjarët të alarmuar, pasi kanë kontrolluar dhe pyetur të afërmit.Denoncimi nga familjarët është bërë edhe në polici.

Bëhet fjalë për zonjën në foto, Flora Turmalaj, e cila është parë për herë të fundit dje në orën 9:45 të rruga ‘Mihal Duri’ në kryeqytet.

Ja si ka qene e veshur zonja

Sipas dëshmisë së familjarëve, gruaja, vuan nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa ata apelojnë për ndihmë dhe kanë vënë në dispozicion dy numra kontakti; 0693330101; 0673868672.