FOTO/ Qytetarët e Bulqizës protestë kundër rritjes së çmimeve, lënë makinat në mes të rrugës

96
Sigal

Protestave kundër rritjes së çmimit të naftës iu janë bashkuar edhe qytetarët e Bulqizës.

Në pamjet më poshtë shihen qytetarët që kanë lënë mjetet e tyre dhe ndodhen në mes të rrugës. Një grup qytetarësh po u bashkohen protestave masive që kanë nisur prej tre ditësh në të gjithë Shqipërinë.

Qytetarët kanë fikur mjetet dhe po shprehin indinjatën e tyre për rritjen e çmimit të naftës.

FOTO/ Qytetarët e Bulqizës protestë kundër rritjes së