FOTO/ Motoçikleta përplaset me makinën, plagosen dy persona në Lezhë

175

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme, në hyrje të qytetit të Lezhës.

Një motoçikletë është përplasur me një makinë dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, një grua dhe një burrë.

Të dy të plagosuri janë dërguar në spitalin e Lezhës, por nuk dihet ende gjendja e tyre.

Save

Share