FOTO/ Meta mbledh qershitë e fundit në Skrapar: Me kushëririn tim, Fernandon!

64
Sigal

Presidenti nëdetyrë, Ilir Meta ka zgjedhur të postojë një foto nga vendlindja e tij në prag të fundjavës. Meta ka zgjedhur të kalojë të premten në Skrapar ku siç shkruan dhe ai ka vendosur të mbledhë qershitë e fundit në shoqërinë e kushëririt të tij.

“Me Fernandon, kushëririn tim, duke mbledhur qershitë e fundit në Çepan, Skrapar”– shkruan Meta.