FOTO/ Fushë Krujë, makinat dalin nga rruga e bien në kanal

295
Sigal

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Rinas- Fushë Krujë.Dy makina kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanalin buzë rrugës.Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Bubqit, por nuk ka ende të dhëna nëse ka pasur apo jo të lënduar.

Shihni fotot më poshtë të shkrepura nga LSA: