FOTO/ Furtunë, breshër e rrufe, ja çfarë ndodhi sot në Tiranë

69
Sigal

Reshje të dendura shiu, shoqëruar me erën e fortë dhe rrufetë, kanë përfshirë Tiranën, mesditën e sotme.

Shiu është pasuar edhe nga disa minuta reshje breshëri.

E njëjta situatë pritet të shoqërojë vendin tonë edhe gjatë fundjavës pasi sinoptikanët kanë parashikuar reshje në të gjithë territorin.