FOTO/ Festa e Halloween, ja si janë veshur VIP-at shqiptarë

631
Çdo vit e më shumë 31 tetori është kthyer në një festë simbolike edhe në vendin tonë. Jo vetëm nëpër club-et e natës në kryeqytet, por edhe në evente të tjera artistike, maskat janë simboli që e gjen dendur te të gjithë.
Jo më pak kjo gjë prek edhe personazhet VIP, të cilët gjithashtu i kushtojnë mjaft kujdes festës së HalloWeenit. Shumë prej këngëtareve të njohura të skenës shqiptare vendosën që për festën e “vdekurve” të ‘HalloWeenit’ të maskohen në mënyrë mjaft të veçantë.
Këtë vit, ndryshe nga vitet e tjera, pjesë e lojës janë bërë edhe fëmijët e personazheve të njohur. Shikoni këto foto dhe zgjidhni kostumin tuaj të preferuar.


Sigal