FOTO/ Aksident i frikshëm në Belsh, njëra nga makinat bëhet copë

311
Sigal

Një aksident ndodhi në orët e para të paradites së sotme në Belsh, nga i cili mbetën të lënduar tre persona.

Mësohet se  në aksident u përfshinë një makinë tip “Skoda” që po udhëtonte nga Kuçova për në Elbasan si edhe një makinë tip “Volksëagen” që udhëtonte nga Elbasani për në Belsh.

  

Dyshohet se aksidenti ndodhi për shkak të shpejtëisë së madhe të njërës prej makinave.

Për fat të mirë, të tre të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhe nën kujdesin e mjekëve të spitalit të Elbasanit.