“Është partneri që kam ëndërruar gjithmonë”, Georgina Rodriguez: Ja defekti i vetëm i Ronaldos!

118
Sigal

Kristiano Ronaldo dhe Xheorxhina Rodriguez janë një ndër çiftet më të pëlqyera në mbarë botën. Së fundmi modelja e ka vlerësuar sërish futbollistin duke u shprehur se ai është shembull për shumë meshkuj.

28-vjeçarja gjithashtu u shpreh se ai ka shumë gjëra të mira por gjithashtu ka një defekt, fakti që nuk gatuan.

“Kristiano është një super baba dhe partneri më i mirë që mund të ëndërroja ndonjëherë. Defekti i tij i vetëm? Ronaldo nuk gatuan. Ne kemi një kuzhinier, por ndonjëherë gatuaj vetë”, deklaroi Xheorxhina Rodriguez.