EMRI/ Ishte duke punuar tokën me traktor, bie në rrymë elektrike, vdes 39 vjeçari në Velipojë

100
Sigal

Shtetasi Tonin Rrethi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Siaps raportimeve për mediat, 39 vjeçari ka qënë duke punuar tokën me traktor dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fashtin Ças të Velipojës.