Edhe një snajper, policia kap arsenal armësh në Tiranë: Dyshohet se u përdorën në ngjarje krīminale

372
Sigal

Policia e Tiranës ka sekuestruar një arsenal të vërtetë armësh në zonën e Yzberishtit në një operacion të madh, i cili është në vijim.

Gjatë operacionit janë kapur armë të shumta dhe municione në një banesë në zonën e Yzberishtit, të cilat dyshohet se janë përdorur në ngjarje të rënda krīminale, raporton Abc News

Mes armëve të kapura është edhe një snajper.